Marlies Dekkers Ecclesia

Podprsenka balkónová vyztužená

5200 Kč
Barva: stained glass print , Novinka
Vyberte velikost
Skladem - doprava až domů (expedice během 24 hodin). Ihned k odběru v prodejně Bělehradská
Na centrálním skladě - vyexpedujeme, a dodáme do dnů k Vám
Nejste si jisti velikostí ? PRŮVODCE VELIKOSTMI
Doprava zdarma
Na všechny objednávky bez limitu
Bezpečné platby
Používáme 3D secure platby
Výměna a vrácení
Výměny řešíme rychle a obratem
Kdykoliv pomůžeme
Pište, volejte, jsme zde pro Vás

Nové unikátní řady této značky jsou opět inspirované slavnou ženou, která si v minulosti vydobila silné postavení v tehdejší době. Jedná se o slavnou německou abatyši Hildegardu von Bingen, jež byla lékařkou, hudební skladatelkou, spisovatelkou, přírodovědkyní, zakladatelkou dvou nových klášterů a mnoho dalšího.

K jejich neobyčejné hlavní kolekci Ecclesia je tak například vytvořena speciální látka s motivem skleněných vitráží z 12. století se symboly, které představují právě její největší zásluhy. Rafinované pásky pak připomínají vysoké oblouky katedrály a tvoří prádlo opět naprosto jedinečným!

No přesvědčte se sama a buďte stejně tak výjimečnou ženou, jako naše předchůdkyně!

  • Reference: 364201
  • Značka: Marlies Dekkers
  • Kolekce: Marlies Dekkers - Ecclesia
O ZNAČCE

Značka i stejnojmenná návrhářka Marlies Dekkers pojímá ženské tělo a prádlo jako plátno, na které lze tvořit něco unikátního a touto filozofií se celá značka vysoce kvalitního dámského prádla řídí již od svého vzniku. Hlavním originálním prvkem jsou rafinované pásky, které často rámují tvar košíčků a tvoří tak vzhled prádla jedinečným. Můžeme je spatřit konkrétně u kolekcí Dame de Paris a Space Odyssey, jež jsou jedny z nejznámějších řad této značky a které nosí ženy po celém světě.

Související produkty