Plavkové trendy pro letošní sezónu 2023

Když se řekne pláž, většina z nás si představí bílé písky a modré moře. Ale co kdybyste k tomu přidali i luxusní plavky, které vám dodají sebevědomí a ukáží váš jedinečný styl?

Vyberte si z široké nabídky barev a stylů, které dokonale podtrhnou vaši osobnost. Každý detail byl pečlivě navržen tak, aby vám pomohl vyjádřit vaši individualitu. Luxusní plavky vám nabídnou jedinečnou příležitost vypadat a cítit se skvěle na pláži i u bazénu.

Pokud toužíte po plavkách, které vám dodají ten správný pocit exkluzivity, pak jsou luxusní kolekce plavek od francouzské značky Empreinte tou správnou volbou. V jednoduchosti se totiž skrývá krása!

Květinové vzory jsou nesmrtelné jak u luxusního prádla, tak u luxusních plavek. V podání Maryan Mehlhorn se jedná o opravdu skvostné designové kousky.

Jedinečnost plavek Marie Jo tkví v tom, že sluší ženám v každém věku. Inspirujte se olivovou kolekcí Crete nebo barevnou a energickou řadou Tenedos.

Zažijte tropickou bouři v podání řady Hula Haka z dílny slavné návrhářky Marlies Dekkers.

PrimaDonna je mistrem ve svém oboru a jejich plavky lichotí doslova každým křivkám. Velikost košíčků u vybraných střihů až do velikosti H ocení zejména dámy s větším poprsím.

 

DALŠÍ SKVĚLÉ PLAVKOVÉ KOUSKY

 

PLAVKOVÉ DOPLŇKY, KTERÉ VÁM NA PLÁŽI NESMÍ CHYBĚT

 

Navštivte naši kamennou prodejnu na Bělehradské ulici v Praze, kde naleznete široký výběr těch nejhezčích kousků. Vše si můžete v klidu vyzkoušet a vybrat si tak nové dokonalé plavky na nadcházející sezónu.

Budeme se těšit na vaši návštěvu!