V prodejně v Bělehradské ulici bude až do 3.10. zavřeno. Brzy se můžete těšit na nové zkušební kabinky!

Podzimní novinky Marlies Dekkers, které vás rozhodně nenechají chladnou

Pro nadcházející sezónu si nizozemská návrhářka Marlies Dekkers zvolila za inspiraci mocnou feministkou Hildegardu von Bingen z 12. století. Německá vizionářka, která razila motto o symfonické duši a rozmanité touze. Za svůj život založila dva kláštery a složila celý soubor posvátné hudby, která je stále velmi populární na Spotify! Napsala devět knih o tématech od botaniky přes kosmologii až po lidskou sexualitu. Hildegarda byla zkrátka renesanční ženou dávno před renesancí. A co je nejdůležitější, byla stvořitelkou.

K jejich neobyčejné hlavní kolekci Ecclesia je tak například vytvořena speciální látka s motivem skleněných vitráží z 12. století se symboly, které představují právě její největší zásluhy. Rafinované pásky pak připomínají vysoké oblouky katedrály a tvoří prádlo opět naprosto jedinečným!

Harmonický dojem, díky jemnému semišovému potisku ve vzoru houslových klíčů a zářívým zlatým puntíkům vytváří prádlo Calliope. Jistě vás už napadá, která ze záslužných dovedností slavné Hildegardy byla předlohou pro tuto krásnou a velice elegantní řadu.

Oblíbená stálice Dame de Paris se kromě permanentních barev, které jsou k dostání celoročně, pro novou sezónu představila v novém smaragdově zeleném kabátě protkaným třpytivými lurexovými nitěmi. Splyňte s přírodou a objevte v sobě svou vnitřní bohyni.

Marlies Dekkers se v používání krajek lehce odlišuje od ostatních světových návrhářů. Kolekce Carita je tak pro značku velice unikátní příležitostí k jejich návratu. A to především jako prezentace myšlení lidí tehdejší doby. Krajky byly totiž vždy symbolem luxusu a umění, a až postupem času se staly obecným znakem ženství.

 

PROHLÉDNĚTE SI NAŠE TIPY NA KOUSKY SKLADEM:

 

MŮŽETE SE TĚŠIT NA DALŠÍ NOVINKU:

Doslova srdcervoucí novinka Heartbreaker, která teprve dorazí v následujícím měsíci. Sledujte proto naše novinky na instagramu a facebooku, aby vám nic neuniklo.

Navštivte také naši kamennou prodejnu na Bělehradské ulici v Praze, kde naleznete široký výběr těchto nespoutaných novinek a mnoho dalšího! Vše si můžete v klidu vyzkoušet a vybrat si tak nové prádlo, které vám dokonale padne a vyjadří vaše pravé já!

Budeme se těšit na vaši návštěvu!