Podzimní novinky Marlies Dekkers, které vás rozhodně nenechají chladnou

Pro nadcházející sezónu si nizozemská návrhářka Marlies Dekkers zvolila za inspiraci mocnou feministkou Hildegardu von Bingen z 12. století. Německá vizionářka, která razila motto o symfonické duši a rozmanité touze. Za svůj život založila dva kláštery a složila celý soubor posvátné hudby, která je stále velmi populární na Spotify! Napsala devět knih o tématech od botaniky přes kosmologii až po lidskou sexualitu. Hildegarda byla zkrátka renesanční ženou dávno před renesancí. A co je nejdůležitější, byla stvořitelkou.

K jejich neobyčejné hlavní kolekci Ecclesia je tak například vytvořena speciální látka s motivem skleněných vitráží z 12. století se symboly, které představují právě její největší zásluhy. Rafinované pásky pak připomínají vysoké oblouky katedrály a tvoří prádlo opět naprosto jedinečným!

Harmonický dojem, díky jemnému semišovému potisku ve vzoru houslových klíčů a zářívým zlatým puntíkům vytváří prádlo Calliope. Jistě vás už napadá, která ze záslužných dovedností slavné Hildegardy byla předlohou pro tuto krásnou a velice elegantní řadu.

Oblíbená stálice Dame de Paris se kromě permanentních barev, které jsou k dostání celoročně, pro novou sezónu představila v novém smaragdově zeleném kabátě protkaným třpytivými lurexovými nitěmi. Splyňte s přírodou a objevte v sobě svou vnitřní bohyni.

Marlies Dekkers se v používání krajek lehce odlišuje od ostatních světových návrhářů. Kolekce Carita je tak pro značku velice unikátní příležitostí k jejich návratu. A to především jako prezentace myšlení lidí tehdejší doby. Krajky byly totiž vždy symbolem luxusu a umění, a až postupem času se staly obecným znakem ženství.

 

PROHLÉDNĚTE SI NAŠE TIPY NA KOUSKY SKLADEM:

 

MŮŽETE SE TĚŠIT NA DALŠÍ NOVINKU:

Doslova srdcervoucí novinka Heartbreaker, která teprve dorazí v následujícím měsíci. Sledujte proto naše novinky na instagramu a facebooku, aby vám nic neuniklo.

Navštivte také naši kamennou prodejnu na Bělehradské ulici v Praze, kde naleznete široký výběr těchto nespoutaných novinek a mnoho dalšího! Vše si můžete v klidu vyzkoušet a vybrat si tak nové prádlo, které vám dokonale padne a vyjadří vaše pravé já!

Budeme se těšit na vaši návštěvu!