Nalaďte se na podzimní vlnu s hřejivými novinkami Repeat a Cambio

S nástupem dalšího ročního období přichází také postupné ochlazování a příroda se nám zahaluje do krásného podzimního hávu, který hraje všemi barvami. Je čas našemu šatníku dodat nový nádech svěžími kousky, které nejen zahřejí naše těla, ale také naše srdce. Hýčkejte se jemným kašmírem, vlnou a přírodním hedvábím. Zasloužíte si to nejlepší!

Pro letošní sezónu se vysoce kvalitní švýcarská značka Repeat cashmere rozhodla ušít novou kolekci v trendy odstínech fialové lilac. K příjemné hedvábné halence s vázankou, která je dostání ještě ve fialové a krémové barvě se parádně hodí prádlo z kolekce Marie Jo – Adelade.

Slaďte slušivý vlněný cardigan s třásněmi či elegantní pončo s parádními kalhotami. Takový podzimní outfit bude nejen velice pohodlná záležitost.

Další trendy barvou, kterou se značka inspirovala je zelená algae. Svetry, kardigany i šaty můžete ozvláštnit hravou kašmírovou čepičkou, šálou či dechberoucím prádlem Louise francouzské značky Empreinte.

Vzorované oblečení tvoří základ úspěchu. Stačí je totiž doplnit něčím jednoduchým, například elegantním černým rolákem nebo jiným jednobarevným svrškem či spodkem a vznikne vám opravdu nápaditý outfit, ke kterému není potřeba řadit příliš mnoho doplňků.

Zaujměte na vánočním večírku, při oslavách nového roku či na tanečním plese něčím neobvykle honosným a buďte zlatou ozdobou, která bude zářit široko daleko. Ve zlatých flitrech a třptivých lurexových nitích budete nepřehlédnutelná.

 

DALŠÍ TIPY NA LUXUSNÍ KOUSKY SKLADEM:

PROHLÉDNĚTE SI NAŠE PRÁDLOVÉ NOVINKY

Odhalte tajemství černé krajky a oblékněte své křivky do kolekce Marie Jo – Junoo a lámejte srdce ve stylové řadě Marlies Dekkers – Heartbreaker.

Rozehrajte hru na svůdnost s černým prádlem, ve kterém vám bude svět ležet u nohou. Podvazkové pásy, detaily, které připomínají korzetové křížení, sametové prvky a zlatavý tyl nenechají jednoho chladným.

 

Navštivte naši kamennou prodejnu v Bělehradské ulici v Praze, kde si můžete v klidu prohlédnout a vyzkoušet luxusní dámskou módu, úchvatné prádlo a obléknout se doslova od hlavy až patě. S výběrem vám rádi pomůžeme. Budeme se těšit na vaši návštěvu!