Buďte ve svůj výjimečný den za tu nejkrásnější něvěstu

Příprava na svatební den je pro nevěstu nejen zábavná, ale i důležitá záležitost. Jedním z klíčových prvků je také výběr dokonalého spodního prádla, které zvýrazní její krásu a dodá jí sebevědomí v onen výjimečný den. Inspirujte se naší nabídkou nevšedního bílého prádla, které vám zajistí dokonalý vzhled.

Špičkových značek dámského spodního prádla, které nabízejí kvalitu, eleganci a něžnost je mnoho a záleží tak hlavně na vašich preferencích. Marie Jo nabízí nekompromisní pohodlí a spolehlivost střihu. S kolekcí Christy nešlápnete vedle. Naopak, zamilujete si každý detail.

Neskutečně něžně a žensky můžete vypadat také v ladné kolekci Leda, která nabízí více střihů podprsenek a kalhotek. Světlounká růžová se smyslnou výšivkou s jemnými lupínky vytváří dokonalý harmonický dojem.

Pokud toužíte po francouzské eleganci, nebudete vědět, kterou podprsenku od Empreinte vyzkoušet jako první. Jejich bestsellerem je bezešvé prádlo, které poskytuje kromě nádherného vzhledu také maximální komfort.

S velkým poprsím se otevírají také nové možnosti. Vyzkoušejte nádherné prádlo značky PrimaDonna. Velikosti košíčků se žijí až do velikosti H a přitom nabízí vše, co byste si od své nové podprsenky představovala. Nádherné krajky, výšivky, barvy i střihy. Kolekce Zahran je pro nevěsty jako stvořená, už jen pro krásný podvazkový pás či svatební podvazek.

 

SVŮDNÉ PŘEKVAPENÍ O SVATEBNÍ NOCI

Noční prádlo hraje v intimním životě každého páru důležitou roli. Dopřejte si to nejlepší s košilka a caracem Simone Pérèle z řady Nocturne. Je vyrobené z pravého hedvábí, které je symbolem luxusu a jemnosti, a tak perfektně odpovídá atmosféře svatební noci, kdy můžete popustit uzdu své fantazii.

Pokud hledáte něco trochu odvážnějšího, zkuste některé z těchto dechberoucích body. Jsou moderní, sexy a zároveň velmi elegantní. Jejich design a provedení vám umožní se cítit sebevědomě a atraktivně, a to je důležité zejména v tak významný okamžik.

 

Navštivte naši kamennou prodejnu na Bělehradské ulici v Praze, kde naleznete široký výběr těch nejhezčích kousků. Vše si můžete v klidu vyzkoušet a vybrat si tak nové dokonalé prádlo pro váš den D!

Budeme se těšit na vaši návštěvu!