Objevte kouzlo francouzské krajky a bezešvého pohodlí v luxusním prádle!

Světová značka dámského prádla Empreinte se stala průkopníky bezešvého avšak nádherného prádla, které nabízí jak komfort, tak luxusní vzhled. Dopřejte si maximální pohodlí při každodenním nošení a pozvedněte své sebevědomí ve své vysněné podprsence!

Hledáte podprsenku, která se vyrábí i ve větších velikostech? A že taková podprsenka často splňuje spíše požadavky na funkci, ale už vám neposkytne pocit výjimečnosti a krásy? Podprsenky od značky Empreinte jsou šité s láskou z vysoce kvalitních materiálů a poskytnou vašim prsou nejen patřičnou oporu při každodenním nošení, ale také pocit sebevědomí.

Výjimečná myšlenka, příběh a prádlo

Ptáte se, čím je společnost Empreinte tolik výjimečná? Zakladatel Jean Le Her její vznik postavil již v roce 1947 na myšlence ulevit ženám s větším poprsím. Jako specialista na lékařské obvazy a podpěry a také syn lékárníka ve francouzském městě Brest byl často oslovován zákaznicemi, které trpěly bolestmi zad způsobenými velkou zátěží. Jean se tedy spojil s místní švadlenou a společně započali revoluční průlom ve výrobě dámského spodního prádla.

Unikátní technologie jako hlavní gró firmy

Převratným vynálezem a to proč je Empreinte tak výjimečný je bezešvé pohodlí jejich modelů podprsenek Cassiopée, Mélody a Allure. Košíčky tvoří nádherný tyl s výšivkou tvarovaný speciální tepelnou technologií, kterou si firma nechala i patentovat. Třešničkou na dortu pak ovšem bylo, když dokázali tepelně vypracovanou krajku na tylu vyrobit i ve světlé barvě, jelikož do té doby nebylo zcela technologicky možné vyrobit světlý odstín v tak náročném procesu výroby.

Kvalita je na prvním místě

Značka Empreinte ze všeho nejvíce dbá na kvalitu. A tak například takovou švadlenku, která prádlo šije, trvá vyškolit v mnoha požadovaných řemeslných dovednostech až tři roky. Šití prádla považují za svoji celoživotní misi s cílem dát ženám svobodu a dovolit jim zažít dotek francouzské elegance na vlastní kůži.

Empreinte dělá ženy krásnější a spokojenější

V této chvíli Empreinte dokáže obléknout všechny ženy bez rozdílu velikosti, věku a barvy do vysněného prádla. Košíčky jsou vyráběny až do velikosti H a krásné krajky a výšivky jsou snem každé ženy. Vlastně i jejího muže. Prádlo Empreinte nosí ženy po celém světě a je pro ně neoddělitelnou součástí každého dne. Život s Empreinte je krásný a spokojenější. Přijďte se o tom sami přesvědčit do butiku La Marque na Bělehradské ulici v Praze.