Ta nejlepší podprsenka pro home office

Celé dny strávené u kuchyňského stolu prací na počítači jsou teď pro většinu z nás realitou. Zatímco na jaře jsme se s novou situací sžívali a řešili nastavení celého systému tak, aby fungoval, teď nastává ideální čas na jiné, ovšem stejně podstatné věci. Třeba to, abychom se během práce cítili pohodlně. A protože základním kamenem ženského komfortu a sebevědomí je podprsenka, rádi bychom vám dnes představili několik nejlepších bezešvých modelů, které jsou jako dělané pro home office.

Během posledního roku se z našich domovů stalo nejen místo pro rodinu, ale také kancelář, tělocvična a kosmetický salon. Pandemie ukázala, že spoustu věcí zvládneme i sami, pokud k tomu máme kvalitní nástroje. A my můžeme s čistým svědomím říct, že bezešvá podprsenka mezi ně zaručeně patří! Zajistí vám totiž dostatek pohodlí, abyste pak měli energii a náladu pro náročné a nejen pracovní úkoly.

Jak vypadá kvalitní bezešvá podprsenka?

Bezešvou podprsenku seženete v různých tvarech, velikostech, barvách i kvalitě. A právě kvalita je nejpodstatnějším aspektem ze všech. Bezešvá podprsenka by měla:

  • být vyrobena z materiálu, který je příjemný na kůži
  • perfektně sedět, neodstávat ani se nekrabatit – zkrátka vytvářet pocit druhé kůže
  • může být jemně vyztužená,krajková nebo z mikrofáze
  • mít tepelně zpracované košíčky, které zajistí správnou podporu prsou a nastavitelná ramínka, která příliš nepruží
  • mít širší obvod, který se liší podle velikosti, pro pohodlí při nošení
  • nerýsovat se pod oblečením
  • vytvarovat vaše prsa a siluetu

Pro koho je bezešvá podprsenka vhodná?

Cílem bezešvé podprsenky je vytvarovat přirozený tvar prsou a siluetu, je ale skvělou variantou i na doma, pokud máte perný den, nebo potřebujete strávit delší čas u počítače a chcete se cítit v pohodlí. Tepelně tvarovaný košíček podprsenek Empreinte vám poskytne absolutní pocit výjimečného pohodlí, jedinečný střih pro dokonalou postavu a širokou nabídku tvarů, barev a stylů. pevnou Zkrátka, bezešvé podprsenky zajistí, že o svých prsou nebudete vědět.

Ideální jsou pak především pro ženy s větším poprsím, protože zajistí to, co celý život hledají – krásná přirozená kulatá prsa.. Díky svému pohodlnému provedení jsou ale vhodné pro všechny velikosti i typy prsou, které nenásilně nadzvednou a zpevní.

Nakupujte výhodně

Jak se říká: „dostanete to, za co zaplatíte“. Levnější produkty jsou často vyrobené z méně kvalitních materiálů a obsahují menší procento elastanu. Kvalitní modely neobsahují žádný elastan v košíčku a tím dodají lepší podporu a tvar. Tyto modely vám tak mnohem déle vydrží.

Důležité je, abyste se cítili krásně!

To, jak se cítíte, přímo ovlivňuje vaši náladu a výkon. Správně padnoucí podprsenka, která nikde netlačí a vytváří hezký tvar prsou dokáže hodně. Na dobrý pocit má ale vliv především aktivní životní styl. A komplet Initiale od značky Empreinte vám bude při sportu skvělým parťákem – najdete v něm legíny s komfortním širokýmpasem, které při pohybu nesjíždějí dolů, sportovní podprsenku z prodyšného a rychleschnoucího materiálu s ramínky, jež se dají v přední části jednoduše odepnout a nastavit buď rovně, nebo křížem a sportovní kalhotky z jemného materiálu, které jsou pod oblečením doslova neviditelné. Sportovní podprsenku si velmi rychle zamilují i kojící ženy, které v době, kdy se všechno rychle mění, potřebují spíš než omezení oporu. Naše tvář, Aneta Krejčíková, si jí velmi oblíbila.