Ta nejlepší podprsenka pro home office

 

 

Celé dny strávené u kuchyňského stolu prací na počítači jsou teď pro většinu z nás realitou. Zatímco na jaře jsme se s novou situací sžívali a řešili nastavení celého systému tak, aby fungoval, teď nastává ideální čas na jiné, ovšem stejně podstatné věci. Třeba to, abychom se během práce cítili pohodlně. A protože základním kamenem ženského komfortu a sebevědomí je podprsenka, rádi bychom vám dnes představili několik nejlepších bezešvých modelů, které jsou jako dělané pro home office.

 

Během posledního roku se z našich domovů stalo nejen místo pro rodinu, ale také kancelář, tělocvična a kosmetický salon. Pandemie ukázala, že spoustu věcí zvládneme i sami, pokud k tomu máme kvalitní nástroje. A my můžeme s čistým svědomím říct, že bezešvá podprsenka mezi ně zaručeně patří! Zajistí vám totiž dostatek pohodlí, abyste pak měli energii a náladu pro náročné a nejen pracovní úkoly.

 

 

Jak vypadá kvalitní bezešvá podprsenka?

 

Bezešvou podprsenku seženete v různých tvarech, velikostech, barvách i kvalitě. A právě kvalita je nejpodstatnějším aspektem ze všech. Bezešvá podprsenka by měla:

 

- být vyrobena z materiálu, který je příjemný na kůži

- perfektně sedět, neodstávat ani se nekrabatit – zkrátka vytvářet pocit druhé kůže

-  může být jemně vyztužená,krajková nebo z mikrofáze

- mít tepelně zpracované košíčky, které zajistí správnou  podporu prsou a nastavitelná ramínka,  která příliš nepruží

-  mít širší obvod, který se liší podle velikosti, pro pohodlí při nošení

-  nerýsovat se pod oblečením

- vytvarovat vaše prsa a siluetu

 

Model Cassiopée od Empreinte

 

Pro koho je bezešvá podprsenka vhodná?

 

Cílem bezešvé podprsenky je vytvarovat přirozený tvar prsou a siluetu, je ale skvělou variantou i na doma, pokud máte perný den, nebo potřebujete strávit delší čas u počítače a chcete se cítit v pohodlí. Tepelně tvarovaný košíček podprsenek Empreinte vám poskytne absolutní pocit výjimečného pohodlí, jedinečný střih pro dokonalou postavu a širokou nabídku tvarů, barev a stylů. pevnou Zkrátka, bezešvé podprsenky zajistí, že o svých prsou nebudete vědět.

 

Ideální jsou pak především pro ženy s větším poprsím, protože zajistí to, co celý život hledají – krásná přirozená kulatá prsa.. Díky svému pohodlnému provedení jsou ale vhodné pro všechny velikosti i typy prsou, které nenásilně nadzvednou a zpevní.

 

    

Model Verity od Empreinte

 

Nakupujte výhodně

 

Jak se říká: „dostanete to, za co zaplatíte“.  Levnější produkty jsou často vyrobené z méně kvalitních materiálů a obsahují menší procento elastanu. Kvalitní modely neobsahují žádný elastan v košíčku a tím dodají lepší podporu a tvar. Tyto modely vám tak mnohem déle vydrží.

 

Abychom vám udělali radost, zlevnili jsme několik našich nejhezčích bezešvých podprsenek. Krásně vypadá například model Cassiopée v šedé variantě, který díky krajce našité na pevný tyl poskytne prsům dokonalou oporu. S 30 % slevou u nás nyní zakoupíte také model Verity ve třech různých střizích: krajkovou tělovou balkonetku, pastelovou dekoltovou podprsenku a balkonetku vyrobenou z materiálu spacer, což je třívrstvá krajka naplněná vzduchem, která vytváří dokonale přirozený tvar a navíc je úžasně prodyšná.

 

Podprsenky Verity můžete doplnit padnoucími kalhotkami – i ty teď máme ve slevě. Stačí si jen vybrat, jestli dáváte přednost klasickým kalhotkám, vysokým kalhotkám nebo šortkám.

 

 

Důležité je, abyste se cítili krásně!

 

To, jak se cítíte, přímo ovlivňuje vaši náladu a výkon. Správně padnoucí podprsenka, která nikde netlačí a vytváří hezký tvar prsou dokáže hodně. Na dobrý pocit má ale vliv především aktivní životní styl. A komplet Initiale od značky Empreinte vám bude při sportu skvělým parťákem – najdete v něm legíny s komfortním širokýmpasem, které při pohybu nesjíždějí dolů, sportovní podprsenku z prodyšného a rychleschnoucího materiálu s ramínky, jež se dají v přední části jednoduše odepnout a nastavit buď rovně, nebo křížem a sportovní kalhotky z jemného materiálu, které jsou pod oblečením doslova neviditelné. Sportovní podprsenku si velmi rychle zamilují i kojící ženy, které v době, kdy se všechno rychle mění, potřebují spíš než omezení oporu. Naše tvář, Aneta Krejčíková, si jí velmi oblíbila. 

 

Při zadání kódu EMsport 10 v našem e-shopu je v období od 19.1. do 31.1. zakoupíte s 10% slevou.

 

     

 

 

 

 

 

Autor admin   
Publikování
Sdílet

#MUSTHAVES

NOVINKY

Co by Vás mohlo zajímat

Projděte si další inspirace a tipy

Načítám, prosím vydržte...