Správná podprsenka dokáže zázraky! Najdeme vám správnou velikost Vydáno v: Služby pro zákazníky, Zdraví

I v 21. století se velmi často stává, že žena nenosí správnou velikost podprsenky. Přitom správná velikost je pro zdraví a krásu poprsí stěžejní.

Podle posledních evropských průzkumů 7 z 10 žen nosí špatnou velikost podprsenky.

Setkávám se s tímto faktem každý den. A každý den mě velmi těší, když odchází spokojená zákaznice z našeho obchodu se správnou podprsenkou.

Do našeho obchodu LA MARQUE vše pro vaše křivky nedávno přišla velmi milá zákaznice, ale frustrovaná z toho, že nemůže sehnat správnou podprsenku. Obávala se, že ani u nás nebude úspěšná. OMYL! Zákaznice přitom zbytečně nosila velký obvod a malý košíček. Z velikosti 90 D, kterou nám hlásila mezi dveřmi, se nakonec vyklubala správná velikost podprsenky a ta byla 80 G.

Zákaznice byla nadšená z výběru a přístupu našich prodavaček. Ocenila pozitivní atmosféru na naší prodejně, které byla součástí. Užila si čas strávený na prodejně a koupila si hned 3 správné podprsenky a skutečně omládla a byla ihned štíhlejší a to i bez diety :).

Ve správné podprsence se budete cítit skvěle, a Vaše oblečení a postava bude vypadat daleko lépe.

Správná podprsenka má vliv i na Vaše zdraví

V neposlední řadě Vás nebudou bolet záda a krční páteř. Ani nebudete vědět, že jí máte na sobě.

Pokud i vám nesedí podprsenka správně, pak je třeba zjistit správnou velikost. Prostě a jednoduše, najděte si čas a zajděte si pro padnoucí podprsenku do našeho obchodu LA MARQUE vše pro vaše křivky.

Čeká Vás nejen veliký výběr spodního prádla, ale i příjemný a proškolený personál. Naše prodavačky správně zjistí vaší velikost a pomohou vám s výběrem podprsenky tak, aby vám 100% padla.

Správná podprsenka udělá každou ženu spokojenou, sebevědomou, bude se cítit skvěle a výjimečně. A to jsou ty důvody, proč to děláme a děláme to rády. Přijďte si pro Vaši správnou podprsenku i Vy!

Správná podprsenka dokáže zázraky! Najdeme vám správnou velikost
5 (100%) (hlasů: 2)