Užijte si s přáteli relaxační odpoledne se zkoušením podprsenky a dobrým vínem Vydáno v: Služby pro zákazníky

Rezervujte si soukromou párty v obchodě Lamarque

V naší prodejně Lamarque nabízíme i možnost párty kabinky, kde se svými kamarádkami nebo kolegyněmi z práce můžete vyzkoušet náš servis.

Soukromou párty s určením správné velikosti podprsenky, sklenkou Prosecca a malým občerstvením si můžete domluvit předem v pravidelné otvírací době naší prodejny anebo i mimo ní.

Užijte si čas strávený v naší prodejně společně a kromě správné velikosti podprsenky bude pro každou z Vás bonusem sleva 200 Kč na nákup. Určení správné velikosti je samozřejmě zdarma. Udělejte si čas na svoje kamarádky a rezervujte si svůj termín u nás. S námi bude nakupování zábava!

Ženy ženám: valentýnská párty kabinka

Domluvila jsem se s kamarádkami, že si uděláme valentýnskou oslavu po svém v naší prodejně. Akci jsme vymyslely s mojí kamarádkou Janou při sklence vína. Jana tráví většinu roku v zahraničí a při krátkém pobytu v Praze vždy řeší nedostatek času a přitom by se ráda setkala s přáteli. Jana dala na facebook soukromou událost a pozvala kamarádky, které bychom rády společně viděli, do naší prodejny. Akci potvrdilo 10 kamarádek a sešly jsme se v 16:30 v naší prodejně. Atmosféra byla skvělá.

Prosecco teklo proudem, zkoušelo se o sto šest. Všechny kamarádky si nakoupily krásné prádlo ať už pro sebe nebo jako valentýnské překvapení pro partnera. Po akci v párty kabince jsme pokračovali do baru, kde jsme měly objednanou večeři, protože po zkoušení v párty kabince Vám vyhládne :). Celý večer se mluvilo o párty kabince, správné velikosti podprsenky a nápadu, který musíme zopakovat.

Rezervujte si termín

Kontakt 602 235 369 nebo belehradska@lamarque.cz

Těšíme se na Vás!

Užijte si s přáteli relaxační odpoledne se zkoušením podprsenky a dobrým vínem
5 (100%) (hlasů: 3)