personalizace podprsenky

by La Marque
Exkluzivně pouze v rámci Empreinte days 18.-20.10.2018 Vám můžeme nabídnout personalizaci Vámi vybrané a vyzkoušené podprsenky. Profesionální určení správné velikosti a vhodného střihu zajistí náš proškolený tým, včetně osobní účasti Michaely Vlčkové.
“Naším cílem je dosáhnout co nejlepšího pocitu pohodlí a komfortu, personalizace do tohoto plánu perfektně zapadá, protože nyní bude dokonale padnoucí prádlo vaším jedinečným originálem.”

Jako první s dobrou náladou a sklenkou prosecca vybereme a vyzkoušíme spodní prádlo, vyberete to nejlepší a nejlépe padnoucí s ohledem na Vaše zdraví, postavu a pohodlí.

Nyní vybereme druh personalizace. Možné jsou 3 způsoby personalizace v závislosti na typu podprsenky. V případě ideální podprsenky můžete využít všechny 3 způsoby personalizace.

Vaší podprsenku hned po zaplacení odešleme přímo do Empreinte v Paříži, kde na míru vašeho přání provedou personalizaci.

Podprsenka bude zpět do 14 dnů a bude na vás čekat v našem obchodě. Budeme Vás kontaktovat dle Vašeho přání telefonicky, SMS nebo e-mailem. To nejlepší na tom je, že program Personalizace podprsenky je pro naše klienty ZDARMA a všechny náklady jdou za námi.

Užijte si jedinečnost personalizovaného spodního prádla na míru vašich prání, protože na detailech záleží.

Dělá nám radost posouvat hranice nakupování na novou a bezkonkurenční úroveň. Program Personalizace podprsenky je dostupný pouze na nelimitovaných edicích podprsenek. Personalizace je prováděna vždy u výrobce Empreinte v Paříži na Vámi zakoupeném modelu, a proto můžete vždy očekávat jen kvalitně odvedenou práci.

micheala-podpis

Michaela Vlčková

ředitelka obchodu La Marque

Text

Personalizace umožňuje použít znaky abecedy o délce do 10 znaků. K dispozici jsou 2 typy písma a několik barev.

Ozdoba

Personalizace v podobě malé Eifellovy věže, zalité v hezkém decentním tvaru uprostřed podprsenky.

Monogram

Decentní monogram na zapínacích koncích podprsenky. Na výber jsou 2 typy písma a několik barev.

Empreinte personalizace podprsenky
4.5 (90%) (hlasů: 6)