#cashmereweather

 

 

100 % hřejivý, 100 % nadčasový, 100 % luxusní

 


Jeden hřejivý kašmírový svetr
, který vydá za deset obyčejných. Jedna nadčasová šála a čepice, které se budou hodit ke každému kabátu i příští sezónu. Jedna luxusní kašmírová sukně, která bude lichotit vašim křivkám v různých životních etapách. Pořád netušíte, co vám tím chceme říct? Že se opravdu vyplatí mít ve skříni pár kvalitních kousků oblečení, které vás nikdy nezklamou, neztratí svůj tvar, vždycky vás zahřejí a nikdy nevyjdou z módy.

 

 

  

REPEAT Vlněné šaty

 

Kdybychom vám měli vyprávět příběh kašmíru od začátku, pravděpodobně byste ho do konce nedočetli. Proto si dovolíme udělat krátký seznam „pro“ a „proti“, pokud někde vzadu stále váháte nad pořízením kašmírového kousku.

 

PRO

  • Kašmír evokuje luxus, který si ale naštěstí může dovolit již širší spektrum lidí. Zvlášť pokud jste ochotní investovat do kvality.

  • Nadčasový kousek, který můžete vytáhnout ze skříně naprosto kdykoli. Se správnou péčí vám totiž vydrží desetiletí.

  • Kašmír sluší všem. Opravdu. Neznáme nikoho, kdo by se v kašmíru necítil dokonale.

  • Ve stejném kašmírovém svetru nebo šatech nepotkáte po cestě do práce tři další ženy, protože kvalitní kašmírové zboží nepatří mezi produkty fast fashion.

  • Když se jednou zamilujete do kašmíru, už není cesty zpět. Je to láska na celý život.

 

 

PROTI

  • Jednorázově větší investice, která se vám nevrátí hned, ale časem. Takže to chce přesvědčení, že to stojí za to.

 

  

                         

 

Pořád si ještě nejste jistí? Asi je na čase představit vám kolekci #RepeatCashmere na letošní podzim a zimu, abyste věděli, pro co byste se k nám do prodejny na Bělehradské měli rozhodně vydat nebo minimálně okouknout u nás na e-shopu.

 

   

 REPEAT kašmírová šála                                                                                              REPEAT šaty se stojáčkem  

 

 

TIP č. 1

V letošní kolekci REPEAT nás doslova na první dobrou uchvátila dokonale střižená kašmírová sukně. Midi délka vám dává prostor pro volbu mezi podpadky a botami s rovnou podrážkou. Áčkový tvar sukně zase schová drobné nedostatky. A 100 % kašmír je samozřejmostí.

 

 

REPEAT kašmírový svetr a sukně 

 

 

TIP č. 2

Zachumlejte se, těšte se, užijte si to. Jakmile si totiž jednou uvážete kašmírovou šálu kolem krku, budou chladnější dny vaše nejoblíbenější.

 

REPEAT kašmírová šála 

 

 

TIP č. 3

Budeme se opakovat, ale narovinu – kašmírový svetr v neutrálních barvách bude vždycky dokonalou volbou k džínům i společenským kalhotám s vysokým pasem; do kina i na pracovní večeři.

 

Repeat kašmírový svetr se střihem do V 

 

 

A protože s kašmírem je to stejné jako se vztahem, nezapomínejte i na péči, kterou byste těmto kouskům měli věnovat, aby vám vydržely dlouhé roky.

  • Pravidlo č. 1. – Kašmír perte ručně nebo v pračce na program ruční praní. Teplotu vždy snižte na studenou, aby nedošlo k rozdílu teplot vody při praní a máchání. Kašmírové produkty sušte rozložené na sušáku nebo síťce v jejich původním tvaru. Nikdy nepoužívejte sušičku.

  • Pravidlo č. 2. – Používejte speciální tekutý prací prostředek na kašmír, vlnu a hedvábí na ošetření jemných tkanin.

  • Pravidlo č. 3 - Do police, na ramínko raději zapomeňte nebo se vám tato luxusní vlna vytahá.

  • Pravidlo č. 4. - Kašmírový kousek potřebuje odpočinek. Abyste si uchovali jeho skvělé vlastnosti, nechte mu vždy alespoň jeden den oddych.

 

Shrnuto a podrženo, jsme jednoznačně #TýmKašmír, a proto s nadšením hlasujeme, abyste si i vy zašli pro svůj vysněný poklad.

Autor admin   
Publikování
Sdílet

#MUSTHAVES

NOVINKY

Načítám, prosím vydržte...