Inspirujte se fotostory s krásnou modelkou Gabrielou Gášpárovou

 

Málokdo by před rokem řekl, že nás zasáhne tak dlouhá doba omezeného pohybu a zavřených provozoven. A v únoru, který od nepaměti patří lásce, je sociální distancování obzvlášť těžké. Také se už nemůžete dočkat, až vyměníte tepláky za hezké šaty a vyrazíte si s partnerem na romantickou večeři nebo se vám snad stýská po obyčejném oblečení do práce? Zkraťte si s námi čekání na „normální“ denní režim a načerpejte inspiraci na outfity, ve kterých se budete cítit příjemně i stylově zároveň.

 

I na nás je doba plná omezení příliš dlouhá. A protože neradi zahálíme, nafotili jsme ve volném čase a za přísných hygienických podmínek inspirativní fotostory, ve které hraje hlavní roli spodní prádlo od La Marque, módní kousky z butiku PFB Concept Store a krásná modelka Gabriela Gášpárová. A jako téma jsme zvolili to, na co se všichni těšíme – běžné i slavnostní okamžiky.

 

 

   .

Bezešvá podprsenka Allure od značky Empreinte

 

Večer plný lásky

 

Jen tak si sednout na skleničku, vychutnat si večeři při svíčkách, nebo si zajít do kina… K romantickému večeru patří nejen ten správný partner, ale také outfit, ve kterém se cítíte žensky a přitažlivě. Elegantní modré šaty s něžným výstřihem a délkou tak akorát, nebo černý model s průsvitnými rukávy krásně doplní krajkové spodní prádlo, které vytvaruje dokonalou postavu a pomůže vám cítit se smyslně. Celkový dojem ještě podtrhnete, pokud k podprsence zvolíte kalhotky ve stejném stylu.

 

Slavnostní kombinace se hodí nejen na svatého Valentýna, ale ke každé příležitosti, která je pro vás jako pár něčím zvláštní. Ať už je to páté rande, společné bydlení, nebo třeba narození dítěte.

 

  

Vlevo - balkonetová krajková podprsenka Carmen od značky Empreinte

 

 

Až na konec světa

 

Většina z nás vnímala cestování jako běžnou součást svého života. A až teď, kdy jsou naše možnosti omezené, si uvědomuje, jaká je výsada moct nasednout do letadla nebo na vlak a za pár hodin se ocitnout v jiném světě. Ať už je vaším cílem dovolená, nebo pracovní cesta, myslete především na pohodlí. Dobře padnoucí spodní prádlo a komfortní džíny jsou základem, na kterém vystavíte celý outfit.

 

Podprsenku vybírejte pečlivě tak, aby korespondovala s vaší postavou. Správná velikost, která poskytne prsům dostatečnou podporu, netlačí ani neřeže, totiž zajistí, že vás při dlouhých cestách nebudou bolet záda. Oblečení by pak mělo být pohodlné a ne příliš upnuté, abyste se cítili maximálně příjemně.

 

   

Vpravo - podprsenka Cassiopée od značky Empreinte, barva Bleu Tendre

 

 

Pracovní úspěchy

 

Na začátku pandemie bylo pro řadu z nás přesunutí kanceláře do obývacího pokoje vítanou změnou. Jak ale měsíce ubýhají, začíná se nám stýskat po kolezích, pracovních obědech a dokonce i otravných prezentacích, které nemívaly konce. Ráno vstát, nalíčit se, hezky se obléct a vyrazit do práce je dnes skoro jako bonus. A který outfit je podle nás něco jako úspěšný business plán?

 

Jednoznačně kostýmek, který nejen, že vypadá dobře, ale navíc je natolik pohodlný, že v něm vydržíte sedět i dlouhé hodiny na poradě. Model můžete lehce ozvláštnit romantickým body, které k důstojnému kostýmku vytvoří dokonalý protipól a dodá mu nádech ženskosti.

 

 

     

Vlevo - tělové body z řady Aurore od značky Empreinte

Autor admin   
Publikování
Sdílet

#MUSTHAVES

NOVINKY

Co by Vás mohlo zajímat

Projděte si další inspirace a tipy

Načítám, prosím vydržte...